Hyppää sisältöön

​Nuoret (yli 15 v.)

Hannu Kalmari
Nuorisotyönohjaaja
hannu.kalmari@evl.fi
040 513 0835
          
Sanna Ylitolonen
Nuorisotyönohjaaja
Nuoret aikuiset
sanna.ylitolonen@evl.fi
050 569 0140

Risto J. Saarinen
Nuorisotyönohjaaja
risto.saarinen@evl.fi
040 541 1025

Aleksi Majuri
Nuorisopappi
aleksi.majuri@evl.fi
050 524 2998

Kirsi-Marja Koski
Nuorisopappi
kirksi-marja.koski@evl.fi
050 438 0184

Tytöt ja pojat (alle 15 v.)

Jari-Pekka Niskanen
Nuorisotyönohjaaja
Suvelan kappeli
jari-pekka.niskanen@evl.fi
040 547 1887

Pirjo Myllärniemi
Nuorisotyönohjaaja
Viherlaakson, Auroran ja Laaksolahden kappelit
pirjo.myllarniemi@evl.fi
040 531 1039

Samu(el) Laaksonen
Nuorisotyönohjaaja
Kauklahden ja Kalajärven kappelit
samuel.laaksonen@evl.fi
040 591 8188

Matteli Heikkilä
Nuorisotyönohjaaja
Nupurin kappeli,
Espoon tuomiokirkon seurakuntatalo
matteli.heikkilä@evl.fi
050 436 3529

Anita Kyönsaari
Tyttöjen ja poikien pappi
anita.kyonsaari@evl.fi
040 513 0843

Erityisnuorisotyö

Pia Härkönen
Erityisnuorisotyönohjaaja
pia.harkonen@evl.fi
040 562 1341

Sari Vikström-Kivioja
Erityisnuorisotyönohjaaja
sari.vikstrom-kivioja@evl.fi
050 438 0185

Musiikki

Anna-Liisa Haunio
Kanttori
Exodus ja Mexo kuorot
anna-liisa.haunio@evl.fi
040 765 2160

Rippikoulutyö

Pentti Airaksinen
Nuorisotyönohjaaja
Rippikoulutyö
pentti.airaksinen@evl.fi
040 531 1013

Vilppu Huomo
Rippikoulutyön pappi Virkavapaalla 28.2.2021 asti
vilppu.huomo@evl.fi
050 342 5219

Sami Marte
Rippikoulutyön pappi 28.2.2021 asti
sami.marte@evl.fi
040 736 5758

// ]]>